Розклад уроків

Погоджено                                                     Погоджено                                                   Затверджено

Голова ПК                                                     Начальник                                                   Директор

                                                                         Тетіївського районного управління

                                                                         Головного управління

_______ О.В.Суткова                                     Держпродспоживслужби                             _____ Н.В.Єншина

                                                                         в Київській області

_________ І.С.Ковальчук


Розклад уроків

П’ятигірського ліцею

2020-2021 н. р.

Дні

з/п

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

Понеділок

1

Я досліджую світ (МОВ, ПРО)

Українська мова

Українське  читання

Літературне читання

2

Математика

Математика

Англійська мова

Математика

3

Англійська мова

Фізична культура

Математика

Українська мова

4

Українська мова

Англійська мова

Українська мова

Я у світі

5

Мистецтво

Я досліджую світ

Фізична культура

Музичне мистецтво

 

 

 

Я досліджую світ

 

Вівторок

1

Я досліджую світ (МАО, ПРО)

Українська мова

Українське читання

Літературне читання

2

Українська мова

Українська мова

Математика

Математика

3

Математика

Мистецтво

Українська мова

Українська мова

4

Фізична культура

Я досліджую світ

Я досліджую світ

Трудове навчання

5

Я досліджую світ (ПРО, ТЕО)

Я досліджую світ

Мистецтво

Фізична культура

Середа

1

Я досліджую світ (МАО,ПРО)

Українська мова

Українське читання

Літературне читання

2

Українська мова

Англійська мова

Математика

 Англійська мова

3

Математика

Фізична культура

Англійська мова

Математика

4

Англійська мова

Математика

Українська мова

Природознавство

5

Я досліджую світ (ПРО, СЗО)

Я досліджую світ

Я досліджую світ

Фізична культура

Четвер

1

Я досліджую світ (МОВ, ТЕО)

Українська мова

Українське читання

Природознавство

2

Українська мова

Я досліджую світ

Українська мова

Українська мова

3

Фізична культура

Мистецтво

Математика

Образотворче мистецтво

4

Мистецтво

Англійська мова

Я досліджую світ

Фізична культура

5

 

Я досліджую світ

Фізична культура

Індивід. та групові заняття

П’ятниця

1

Я досліджую світ (МОВ, ГІО)

Українська мова

Я досліджую світ

Українська мова

2

Українська мова

Математика

Англійська мова

Математика

3

Українська мова

Фізична культура

Математика

Англійська мова

4

Фізична культура

Я досліджую світ

Мистецтво

Інформатика

5

 

Я досліджую світ

Фізична культура

Основи здоров'я


 

  

Дні

 

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

Понеділок

1

Природознавство

Українська мова

Інформатика (І група)

Основи здоров'я

2

Математика

Основи здоров'я

Хімія

Українська мова

3

Англійська мова

Географія

Алгебра

Історія України

4

Історія України

Зарубіжна  література

Основи здоров'я

Хімія

5

Фізична культура

Українська література

 Англійська мова

Українська література

6

 

Англійська мова

Фізична культура

Всесвітня історія

7

 

 

Інформатика (ІІ група)

Біологія

Вівторок

1

Математика

Зарубіжна література

Географія

Інформатика ( І-ІІ групи)

2

Зарубіжна література

Математика

Всесвітня історія

Фізична культура

3

Англійська мова

Українська мова

Геометрія

Фізика

4

Українська мова

Фізична культура

Фізика

Зарубіжна література

5

Українська література

Історія

 Образотворче мистецтво

Англійська мова

6

Інформатика (І група)

Англійська мова

 Українська література

Біологія

7

 

 

Українська мова (0,5)/ Хімія (0,5)

 

Середа

1

Математика

Інформатика (І група)

Англійська мова

Англійська мова

2

Образотворче мистецтво

Математика

Українська мова

 Географія

3

Музичне мистецтво

Біологія

Географія

Фізична культура

4

Фізична культура

Історія

Історія України

Фізика

5

Природознавство

Фізична культура

Зарубіжна література

Алгебра

6

Українська мова (0,5)

Інформатика (ІІ група)

Біологія

Історія України

7

 

 

 

Зарубіжна література

Четвер

1

Зарубіжна література

Англійська мова

Трудове навчання

Географія

2

Англійська мова

Фізична культура

Фізика

Алгебра

3

Українська мова

Українська мова

Фізична культура

Трудове навчання

4

Основи здоров'я

Математика

Зарубіжна література

Українська мова

5

Українська література

Музичне мистецтво

Алгебра

 Англійська мова

6

Інформатика ( Інформатика ІІ група)

Трудове навчання

Українська література

Геометрія

7

 

Трудове навчання

 

Інформатика (І-ІІ групи)

П’ятниця

1

Трудове навчання

Географія

Біологія

Мистецтво

2

Трудове навчання

Математика

Українська мова

Хімія

3

Фізична культура

Українська література

Музичне мистецтво

Геометрія

4

Математика

 Образотворче мистецтво

Англійська мова

Українська література

5

Українська мова

Біологія

Геометрія

Фізична культура

6

 

Українська мова (0,5)

Фізична культура

Українська мова/ Індивідуальні заняття

7

 

 

 

 


Дні

9 клас

10 клас

11 клас

Понеділок

1

Географія

Історія України

Історія України

2

Українська мова

Всесвітня історія

Біологія

3

 Алгебра

Зарубіжна література

Українська мова

4

Українська література

Алгебра

Українська мова

5

Хімія

Географія

Алгебра

6

Інформатика

Хімія

Англійська мова

7

Англійська /Індивідуальні заняття з англійської мови

Англійська  мова

Фізична культура

Вівторок

1

Основи правознавства

Історія України

Фізична культура

2

Геометрія

Історія України

Біологія

3

Зарубіжна література

Фізична культура

Українська література

4

 Англійська мова

Українська мова

Геометрія

5

Фізика

Захист України

Хімія                             

6

Фізична культура

Українська література

Фізика

7

Українська мова

Фізика

Захист України

 

8

Практикум з культури мовлення

 

 

Середа

1

Українська мова

Біологія

 Фізика

2

Історія України

Громадянська освіта

Інформатика

3

Фізика

Громадянська освіта

Українська мова

4

Біологія

Геометрія

Українська мова

5

Історія України/ Географія

Географія/ Англійська мова

Фізика

6

Зарубіжна література

Фізика

Захист України /Технології

7

Фізична культура

 Захист України / Технології

Визначні постаті України  / Шедеври модернізму

8

 

Інформатика / Стилістика української мови

 

Четвер

1

Алгебра

Фізична культура

Алгебра

2

Трудове навчання

Українська мова

Зарубіжна література

3

Англійська мова

Алгебра

Фізика

4

Українська мова

Фізика

Фізична культура

5

Фізична культура

Українська література

Хімія

6

Фізика

Біологія

Всесвітня історія

7

Всесвітня історія

Біологія / Хімія

Стилістика української мови

 

 

 

 

П’ятниця

1

 Геометрія

Англійська мова

Українська література

2

Мистецтво

Інформатика

Географія           

3

Хімія

Всесвітня історія

Технології

4

Основи здоров'я

Фізична культура

Історія України  

5

 Українська література

Технології

Англійська мова

6

Біологія

Геометрія

Англійська мова / Інформатика       

7

Інформатика

Визначні постаті України

Геометрія

Суб.

1

 

Практикум з культури мовлення

Інформатика/Стилістика української мови

 

 







Comments