Матеріально-технічне забезпечення

Ø  Приміщення П’ятигірської ЗОШ І-ІІІ ступенів збудоване в 1963 році, добудовувалось у 1981 і відповідає державним санітарним і технічним правилам і нормам. Потужність школи становить 500 учнівських місць. Кожний клас має окремий кабінет, який обладнаний необхідними меблями. Парти підібрані відповідно зросту дітей, промарковані. У класах початкової школи передбачено 2-3 розміри парт. Шкільні меблі розставлені у навчальних приміщеннях згідно санітарних вимог.  Штучне освітлення класних кімнат відповідає санітарним вимогам, дотримуються вимоги  температурного режиму. У школі функціонує два спортивних зали, ігровий майданчик, бібліотека, комп’ютерний клас, комбінована майстерня, гардероб. Створено умови для дотримання особистої гігієни учнів (дев’ять умивальників) та водно - питного режиму (три фонтанчики). В 2013-2014 рр. в школі було обладнано внутрішні туалети ( корпус № 2) за кошти ТОВ «П’ятигори » (директор Мотуз Н. І.)

Ø  У 2012 році школа стала учасником проекту громади «Енергозберігаючі заходи в школі с. П’ятигори: заміна вікон» в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ». В корпусі № 2 навчального закладу  було замінено 49 дерев'яних вікон на металопластикові ( енергозберігаючі).  Протягом 2013-2014 рр. було встановлено ще 9 вікон за кошти ТОВ «П’ятигори» та 2 вікна – за батьківські кошти ( корпус № 2)

Ø  За період з 2012-2017 рр. в навчальному закладі було проведено значний обсяг робіт по заміні світильників ( в навчальних кабінетах, їдальні, коридорах корпусів)

Ø  Протягом 2016-2017 років в навчальному закладі було проведено великий обсяг робіт з енергозбереження. За кошти із сільського бюджету та кошти ТОВ «П’ятигори » (директор Мотуз Н. І.) було проведено заміну старих віконних блоків на металопластикові (енергозберігаючі) в корпусі №1 ( всього 106 вікон та 2 дверні конструкції).

Ø  Протягом 2016-2017 н. р. із сільського бюджету до районного бюджету як цільова субвенція було направлено кошти в сумі 28 тис грн. ( спецрахунок навчального закладу). На ці кошти було закуплено спортивний інвентар ( 23 тис грн.) та проведено ремонтні роботи каналізаційної системи в шкільній їдальні ( 5 тис. грн.)

Ø  У 2017 році навчальний кабінет інформатики підключено до мережі Інтернет (кошти місцевого бюджету) і поповнено сучасними комп'ютерами ( 7 комп’ютерів, державний бюджет).

Ø  У січні 2018 року було закуплено 4 дошки (розмір 100х300 см), поверхня комбінована, крейда/маркер)в навчальні кабінети: хімії, зарубіжної літератури, іноземної мови та обслуговуючої праці   на суму 10 850 грн. (кошти місцевого бюджету) .

Інформація
 про стан виконання ремонтних  робіт та джерела їх надходження ( 2017-2018 н. р.)

Види робіт

Кошти

Місцевий бюджет

Спонсорські кошти

Батьківські кошти

Встановлення енергозберігаючих вікон  в корпусі № 1
Штукатурка відкосів.

3500 грн.

Ремонт в шкільній їдальні
(пофарбовано підлогу, поштукатурено та пофарбовано панелі)

Закуплено тюль в обідній зал, карнизи.

ТОВ  «П’ятигори»(директор Мотуз Н.І.) – 2000 грн

1300 грн

1000 грн

Ремонт каналізаційної системи.

Постелено лінолеум в кабінеті української мови та літератури

ДПДГ «Шевченківське» Директор
Балагура О.В. – 5500 грн.

Покладено плитку в робочому цеху їдальні

ДПДГ «Шевченківське» Директор
Балагура О.В. – 1600 грн.

Пофарбовано підлогу в корпусі
№ 2 (коридор, методичний кабінет, учительська кімната), сходи в корпусі № 2.

ДПДГ «Шевченківське» Директор  Балагура О.В. – 2900 грн.

Встановлено енергозберігаючі лампи в коридорі корпусу № 2

ТОВ «Тайниця АГРО»
Директор Гордійчук В.А. –1500грн.

Поклеєно  шпалери в навчальному кабінеті початкового навчання (1 клас)

2000 грн.

Пофарбовано панелі,  підлогу в коридорах корпусу № 1, навчальних кабінетах, спортивному залі.

ТОВ  «П’ятигори»
 директор Мотуз Н.І.- 8000 грн

2000 грн.

Обшито дерев’яними панелями та полаковано стіни коридору в корпусі № 1

Кошти народного депутата Гудзенка В. І. – 10000 грн.

5000 грн.

Поклеєно шпалерами коридор корпусу №1

2500 грн

Обшито панелями навчальний кабінет іноземної мови

4200 грн.

Ремонт навчальних кабінетів.

5600 грн

Закупівля спортивного інвентаря

Встановлення інтернету в кабінеті інформатики

Разом:

116000 грн

Кошти народного депутата України
Гудзенка В. І. – 10000 грн.

ТОВ  «П’ятигори»(директор Мотуз Н.І.) – 10000 грн;

ДПДГ «Шевченківське» Директор
Балагура О.В. – 10000 грн.

ТОВ «Тайниця АГРО»
Директор Гордійчук В.А. –1500 грн.

_______________________________

31500 грн