Новини‎ > ‎

10 кроків до генерала

12 грудня відбувся вечір для старшокласників присвячений Дню Збройних Сил України. За короткий час дві команди 

пройшли незвичну службу – шлях від рядового до генерала. У поєдинку 

зустрілися команди «Кадети» і «Юніори». Зустріч відразу набула захоплюючого характеру, адже привітання учасників змагання були добре підготовленими, відзначалися знанням стройової підготовки. Учасники демонстрували марш на місці, повороти, проявляли вміння діяти швидко та приймати правильні рішення і справжню волю до перемоги. Впродовж гри команди-суперниці достойно проявили себе в конкурсах «Миття казарми», «Полігон», «Хімічний захист», «Чоботи», «Статут», «На БТР-ах», «Наряд по кухні», «Лист додому» і показали вміння та спритність, а також свої творчі здібності. Це була цікава гра, яка сприяла вихованню патріотичних почуттів до рідної країни. Журі – міністри оборони щедро нагородили учасників зірочками на погонах.  

Почесним гостем свята був випускник школи, учасник АТО – Заїка Ігор. Він привітав присутніх із Днем Збройних Сил України та подякував за підтримку односельчан. Віримо,  що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності і безпеки України. 

Наступного дня наші односельчани відбували в зону АТО і учні та жителі села за українським звичаєм провели їх короваєм та передали учасникам бойових дій гуманітарну допомогу.


Comments