25-річчя виведення військ з Афганістану

з  нагоди 25-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан

• Загальношкільна лінійка присвячена 25-й річниці виведення військ колишнього СРСР  з Республіки Афганістан (11.02.2014 р., ЗВР).
  • Виховні години «Долі з автографом війни … »
  • (10 – 16.02.2014 р., класні керівники 5-11 класів).
  • Виставка малюнків «Пам’ять живе і не вмирає» ( лютий, вчитель образотворчого мистецтва Майданік Л.В.)
  • Екскурсія до шкільного музею  для ознайомлення з експозицією «Випускники школи – учасники бойових дій» (12.02.2014 р.,
  • 9 -11класи, завідувач музею Гречана О.А.)
  • Волейбольний турнір серед учнів 8-11 класів приурочений до 25-ї річниці виведення військ з Афганістану (лютий, вчитель фізичної культури Худобенко М.І.)
  • В шкільній бібліотеці створено викладку літератури «Мужність і біль» (лютий, бібліотекар Борсук С.П.)
  • Перегляд  кінофільму «Біль та надія Афганістану» (лютий, 8-11 класи, вчителі історії Франовський В.В., Максименко І.Ю.)