Новини‎ > ‎

День учителя

Свято в нашій школі

     Щороку в нашій школі святкують День учителя. Цього ж року в учнів старших класів виникло багато цікавих ідей, і що головне, вони втілили їх в життя, тому – наше свято вдалося.
     Зранку всі учні прийшли до школи, святково вбрані з квітами. Найцікавішим у святкуванні було те, що на один день школа перейшла під керування учнів 11 класу! Було проголошено день самоврядування, щоб вчителі могли трішки відпочити від своїх обов'язків. В усіх класах уроки проводили одинадцятикласники, а вчителі спостерігали, давали поради і допомагали. 

                                        

     Завершився навчальний день святковим концертом на якому були і танці, і співи, і звісно, теплі і щирі слова.
      Вчитель – людина дуже важлива для суспільства. Адже він має бути і другом, і другою мамою, і викладачем знань, має вміти похвалити і виправити помилку. Скільки відповідальності лежить на вчителеві, важко й уявити. Цікаво, що старшокласники, провівши уроки в молодшій та середній школі, обмінюючись враженнями в один голос говорили, що бути вчителем дуже важко і що, вони усвідомили це, тільки ставши за вчительський стіл. 
     Дуже добре, що наше шкільне свято  викликало не лише море теплих емоцій , а й багато роздумів у нас учнів. День учителя святкують один раз на рік, але як було б добре, якщо б учні своєю поведінкою та допомогою робили кожен день світлим і святковим,  тоді усім нам було б набагато краще, а навчання перетворилося б на свято. 

               


Comments