Конкурс військово-патріотичної пісні

20 жовтня 2015 року в П’ятигірській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся конкурс військово-патріотичної пісні присвячений Дню Захисника України та з нагоди Дня Київщини, в якому взяли участь учні 2-11 класів. Учні виконали українські патріотичні пічні «Січ іде», «Моє ім’я Україна», «Ми – українці», «Ти мені пробач», «Не твоя війна», «Як у нас на Україні».

В актовій залі панувала атмосфера піднесеного національного духу. Учні були в національних українських костюмах. На сцені майоріли державні прапори.Переможцями стали учні 4 класу з піснею «Вставай, Україно» та учні 10 класу за виконання пісні «Не твоя війна».Дипломом відзначили учнів 9 класу за патріотичний дух і національну свідомість у виконанні пісні «Ти мені пробач».