Місячник правовоих знань

Зустріч з працівниками  служби у справах дітей та сім’ї  Тетіївської    районної державної адміністрації, Тетіївського бюро правової допомоги та інспектором з ювенальної превенції.

В період проведення місячника правових знань в грудні 2018 року в школі відбулися зустрічі учнів 7-11 класів з працівниками  Тетіївського бюро правової допомоги, ювенальної превенції Тетіївського ВП ГУНП в Київській області та служби у справах дітей та сім’ї Тетіївської районної державної адміністрації.

Романчук О. О. – заступник начальника відділу Тетіївського бюро правової допомоги  провела з учнями 7- 8 класів цікаву бесіду «Стоп, булінг! ». Вона ознайомила учнів з видами шкільного булінгу та шляхами розв’язання конфліктів.

Начальник служби у справах дітей та сім’ї Обозна Л. М. та головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Колісник А. В. провели лекторій «Школа правових взаємин. Батьки і діти».

Перестюк І. А. – інспектор з ювенальної превенції Тетіївського ВП ГУНП в Київській області інформував школярів про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх за правопорушення.