Осінній ярмарок у школі

Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, - ось як пройшов шкільний ярмарок
 17 листопада в П'ятигірській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Ще від самого ранку діти і батьки несли із собою, разом із портфелями, різноманітну смакоту, приготовлену в дома, акуратно упаковану, загорнуту, готову до вживання.

Відбувся ярмарок в актовій залі школи, тому всім вистачило місця продавцям – щоб розкласти усі наїдки та напої, а покупцям – розглянути їхні товари, аби вибрати для себе щось цікаве.

Найбільше продавалося, звичайно, солодощів : торти, пироги, тістечка, печиво найрізноманітніших видів та форм, рогалики, пиріжки, налисники. Хоча були в асортименті й звичайні «несолодкі» страви : чебуреки, зрази і, навіть піца. До речі, саме піца виявилась «фаворитом» серед юних покупців.

Отож, кожен клас взяв участь у ярмарку. Усі старанно готувались, випікали самостійно та з батьками щось корисне та вишукане. Усі вдосталь посмакували солодощами, що забезпечило чудовий настрій на увесь день.

Педагог – організатор Паламарчук В.А.