Новини‎ > ‎

Свято Миколая

19 грудня відзначали особливо урочисто свято Миколая учні 1-4 класів. Немає на нашій землі душі, яка б не горнулася до Святого Миколая. Ми звертаємося до нього зі своїми потребами, проханнями, бо знаємо, що він може подати руку допомоги. 

Кожна дитина з нетерпінням чекала на цей день. До свята діти власноруч готували конверти, писали листи та малювали малюнки зі своїми побажаннями до Святого Миколая, бо ті, хто робить подарунки, і ті, для кого вони призначені, усі радітимуть. Бо найбільше щастя в житті – творити добро. 

На свято завітали батьки, вчителі, учні школи. Учасники дійства своїми піснями, віршами, святковими костюмами створили казкову атмосферу. Дівчатка-ангели своїм таночком прогнали нечисту силу і принесли нотки світла, радості, надії, добра, любові, миру. Діти промовляли молитви до Святого Миколая, щоб він допоміг їм бути чемними та робити добрі вчинки, за що Миколай подарував всім присутнім солодкі подарунки. Це свято стало для дітей святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.


Comments