Вшанування загиблих від Голодомору

Урок пам’яті «З присвятою замордованим голодом…»

27 листопада відбувся урок пам’яті «З присвятою замордованим голодом…» для учнів 7-11 класів. Заступник з виховної роботи
Рудніцька Л.Є. розповіла про  трагічні події історії України 1932-1933 років і наголосила на визнанні Голодомору 1932-1933 р. геноцидом Українського народу, що підтверджено висновками слідчих Служби Безпеки України щодо керівників Радянського періоду, які умисно організували геноцид частини української національної групи. Повідомила  про державний режим, який приховував правду про свій злочин вбивства голодом мільйонів українців у 1932-1933 р. , наголосила на сміливому чині Людей Правди та особливостях їх внеску у викритті злочинів комуністичного режиму. Присутні  хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв геноциду українського народу. До уваги школярів  була представлена презентація «Запали свічку пам’яті» підготовлена вчителем історії Максименко І.Ю. Право покласти квіти до пам’ятного знака жертвам Голодомору 1932-1933 р. було надано учням  8 класу (класний керівник Правук С.М.)

Ведучі повідомили, що 28 листопада 2015 р. о 16.00 год.   Україна схилить голови у загальнонаціональній хвилині мовчання на знак вшанування всіх убитих голодом і відбудеться  Всеукраїнська акція«Запали свічку».