Засідання творчої групи вчителів початкових класів

25.10.2017 на базі П’ятигірської ЗОШ І –ІІІ ступенів відбулося засідання творчої групи вчителів початкових класів на тему: «Сучасний урок: вимоги, проблеми, шляхи удосконалення. Здоров’язберігаюча компетентність сучасного вчителя на уроках». Присутні: методист районного методичного кабінету Шляхтиченко Тамара Дмитрівна; вчителі:  Линюк Олена Вікторівна, Суткова Ольга Володимирівна, Семенчук Галина Михайлівна, Прусак Наталія Степанівна, Бевза Юлія Петрівна, Грибенко Людмила Володимирівна, Прокіпець Діна Михайлівна, Лавренюк Лариса Іванівна.

Учасники засідання відвідали інтегрований урок у 2 класі (вчитель Прусак Н.С.) на тему: «Природа восени. Здоровя і хвороби.» На уроці діти здійснили заочну подорож лісом де мали можливість спостерігати за природними явищами восени. Ознайомились із правилами першої допомоги при застуді, про те, як її уникнути, навчились заварювати лікувальний чай. Розвивали культурно – гігієнічні навички, вчились бути доброзичливими, чуйними, берегти своє здоровя, любити природу.

Відвідали урок – проект у 4 класі ( вчитель Линюк О.В.) на тему: « Гігієна порожнини рота». В процесі уроку діти поглиблювали свої знання про гігієну ротової порожнини, розширювали уявлення про групи зубів, пояснювали негативний вплив шкідливих звичок на стан зубів і прикус. Вчилися виконувати правила догляду за зубами, розпізнавати корисні та шкідливі продукти харчування. Формували вміння збирати інформацію, досліджувати, робити висновки,відповідально ставитись до власного здоровя.