Зустріч з поетами рідного краю "Лунай, прекрасна наша мово!"

3 березня  2017 р. в П’ятигірській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч з поетами рідного краю «Лунай, прекрасна наша мово!», яку організували учні 9 класу під керівництвом класного керівника Правук Світлани Миколаївни та сільського бібліотекаря філіалу № 9 Тетіївського ЦБС Войцехівської Інни Володимирівни.

Ми раді були бачити в нашому залі  Олександру Григорівну Соловей, Олександра Йосиповича Зайця,             Аллу Іванівну Гаврилюк, Ірину Іванівну Юхимчук та Марину Миколаївну Бондар.

Твори наших поетів наче відбиток людської душі, душі сповненої любові до рідної землі, до людей. Душі, яка не перестає радіти простим речам – ясному небу і привітному ранковому сонечку, шелесту трав і розміреному темпу сільського життя, співу птахів і щирим посмішкам дітей.

Вірші та прозові твори наших авторів наштовхують читача на усвідомлення єдиної думки – любов до Батьківщини, до України починається з любові до рідного села, батьківської хати.