Зустріч із спеціалістами Тетіївського районного центру зайнятості

Аби допомогти випускникам  зробити усвідомлений та правильний вибір майбутньої професії, розглянути типові помилки при виборі фаху, проінформувати про послуги  служби  зайнятості , 09 лютого директор Тетіївського районного центру зайнятості Криворученко Валентина Харитонівна, спеціаліст з профорієнтації та профнавчання  Студзінська     Оксана Миколаївна та представник  ДНЗ «Тетіївського ПТУ»  Бачинська Ольга Григорівна провели  профінформаційний захід «Крок у професійне майбутнє» для учнів-випускників  П’ятигірської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
         Учнів ознайомили з активними професіями на ринку праці, з профінформаційними папками із описами професій, можливістю проходження тестування та профконсультації в центрі зайнятості, з умовами  вступу на навчання в ДНЗ «Тетіївське ПТУ». Учні ділилися своїми планами на майбутнє, отримали роз даткові матеріали та буклети.