Табір‎ > ‎

Звіт про роботу англомовного табору 2018-2019 н. р.

З 03.06. по  14.06.19 р.  на базі П’ятигірської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів функціонував англомовний табір «Соняшник», який  відвідувало 20  дітей, учнів 2-10 класівРоботу з дітьми у мовному таборі здійснювали вчителі англійської мови Правук С.М. та Манєєва В.М., асистент вчителя Майданік Л.В. та вчитель початкових класів Мельник Б.П..

Заняття проводилися як у кабінеті англійської мови, так і   на свіжому повітрі, в ігровій формі, з широким використанням інтерактивних форм (робота в парах, групах, командах) тощо.

Спираючись на перспективний план виховної роботи табору, учасники дотримувались тематики дня.

Діти із задоволенням відвідували заняття табору, де проводили рольові ігри, відвідували різні цікаві місця; дивилися та активно обговорювали мультики англійською мовою; співали пісні українською та англійською мовами, брали участь у вікторинах, конкурсах та ін..

Вчителі намагалися створити позаурочну атмосферу, яка би здружила дітей та допомогла подолати мовний бар’єр вихованців, удосконалити їхню розмовну мову та поєднати навчання із захоплюючим відпочинком. Деякі учні відкрили себе по новому, стали більш активними, розкутими так як позаурочні види робіт дають таку можливість.

День України

День Великої Британії